Wstęp & podsumowanie #1


Niegrzecznie tak zaczynać bloga bez jakiegokolwiek wstępu. Dlatego teraz d z i e ń   d o b r y. Wesoła twórczość jest kontynuacją blogu na onet.pl, którego de facto pisałam bez pomysłu, radości i jakichkolwiek perspektyw. Navrant na wordpress.com ma być przeciwieństwem – pomysł jest, radość jest i perspektywy… bardzo szeroko pojmowane – są.

Jeśli chodzi o mnie, czyli samego autora to myślę, że najlepiej będzie zajrzeć na stronę autor i zwyczajnie przeczytać własną pseudo-„biografię”.

Tydzień z życia dosłownie obfitował w porządki i jestem pewna, że przeciągną się one i na następny. Wszystkie najważniejsze bastiony – półki, biurko, teoretycznie cały dom zostały zastąpione lśnieniem i błyszczeniem. Internetowy fort spotkał się z całkowitą renowacją, odmianą, odmłodzeniem – tylko miano pozostało takie samo. Natomiast w przyszłym tygodniu pozostają wszystkie tajne skrytki (typu szafa i dyski na laptopie) do odkrycia. Także na pewno będzie to tydzień imprez (chociaż daleko mieszkamy od siebie z Madzią to razem jednoczymy się w imprezowym-odpoczynku), zmagań z nauką i konkursami.

Blogowy tydzień natomiast zaczął się od felietonowo-refleksyjnego tekstu: czerwień młodych pożera. Natomiast następne dwa teksty to (używając słów kochanej Magdaleny :*) reportaże „z wydarzeń”:  rewizja Bronisława Komorowskiego – policjant: „do Pałacu!” oraz „Brytyjskie doświadczenie” panujący Sikorski.

A co w następnym tygodniu? Zdecydowanie coś ze zbiorów starych zamków. Relacje: czemu ona mdleje? oraz ze spotkania z Kacprem Kowalskim. Kolejny tekst refleksyjny: nacjonalizm.

Mam nadzieję, że się spodoba i zapraszam :) Wesołych świąt!

Ja chcę już PEŁNĄ wiosnę!

Ja chcę już wiosnę! :(

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s