Czas na improwizację


Gdański Festiwal Impro „Podaj Wiosło” rozpocznie się 12 kwietnia. Oczywiście każdy może improwizować, ale warto zobaczyć jak robią to najlepsi. Zbliżający się festiwal może być najlepszą okazją. W tym roku na deskach Teatru Miniatura wystąpią m.in. W Gorącej Wodzie Kompani, GIT oraz Abelard Giza.  

Festiwal rusza w piątek (12.04) o godzinie 18.00. Jako pierwsza na scenie pojawi się Grupa Ad Hoc w improwizacji „The Chuck Menton Show”. Tuż po nich publiczność obejrzy„Bestseller” w wykonaniu  Improkracji . O 20.30 na scenie zaprezentują się trójmiejscy improwizatorzy znani jako W Gorącej Wodzie Kompani. Następnie o godz. 23.00 na scenie pojawi się Abelard Giza. Tym razem lider kabaretu LIMO zaprasza na „Stendapnajt”. Przypominamy, że po godzinie 23.00 wstęp na imprezy mają wyłącznie osoby posiadające karnety.

Z kolei w sobotę od godziny 11.00 do 14.00 zaplanowano warsztaty improwizacji w Ratuszu Staromiejskim. Tymczasem o godzinie 17.00 rozpoczną się ImproIgrzyska, czyli pojedynek debiutujących artystów. Uczestnicy starcia zostali wybrani wcześniej podczas rekrutacji. Spośród wszystkich zgłoszonych grup wyłoniono cztery: Narwani z Kontekstu, Hofesinka, Odskocznia oraz GIT.

Trzy godziny później odbędzie się wielki finał ImproIgrzysk. Imprezą towarzyszącą będzie spektakl Teatru Miniatura pt.„Poobiednie Igraszki”.  Ale to nie koniec występów z udziałem aktorów teatralnych. W niedzielę będzie można ich zobaczyć ponownie. Tym razem zaprezentują się w sztuce „Krótkość”. O 20.30 zacznie się grand finał Gdańskiego Festiwalu Impro „Podaj wiosło”.

*

Tekst ukazał się na portalu studenckim Ciąg Dalszy Nastąpi.


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s