KAROLE dla studentów


Studenci słyną z kreatywności. A co jeśli oddamy ich pod opiekę profesjonalnej kadry? Powstanie: pojemnik śniadaniowy z chusteczkami „czysta buzia”, śpioszki „niedrapki”, biurko „Safe Fun Desk” z wbudowanym systemem chłodzenia, biustonosz z kieszonką czy produkt „łóżko-biurko”. 

Już w najbliższy piątek (26 marca 2013) o godzinie 18.00 w Dworze Artusa statuetka KAROLA zostanie przyznana najlepszym projektom. Statuetka kształtem przypomina piramidę, trzy ściany są chropowate, a jedna gładka, by pokazać, że droga do sukcesu nie zawsze jest łatwa.

Studenci Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej pod okiem prowadzących zajęcia musieli przygotować projekt w jednej z kategorii: badania marketingowe, biznes plan, innowacje i planowanie produktu, zarządzanie produkcją, zarządzanie przedsięwzięciami z wykorzystaniem MS Project oraz projekty informatyczne. Pod koniec semestru wykładowca wybrał od trzech do dziesięciu prac wykonanych w semestrze letnim 2012/2013 i zimowym 2011/2012, które wzięły udział w konkursie. Już 16 kwietnia poznaliśmy listę osób nominowanych. Teraz Kapituła Konkursu wybierze najlepsze projekty. W skład komisji wchodzą przedstawiciele firm z regionu oraz wykładowców.

To już XXI edycja konkursu KAROLE.  Jego nazwa pochodzi od imienia profesora Adamieckiego (1866-1933), który wprowadził do nauki podstawowe zasady z dziedziny organizacji i zarządzania.

*

Tekst ukazał się na portalu studenckim Ciąg Dalszy Nastąpi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s