Babicz i Czubala w Scenie


Już  w tym tygodniu (18.05) w klubie muzycznym Scena w Sopocie rozpocznie się nowy cykl imprez RESET NIGHT. Jako pierwszy wystąpi Robert Babicz – producent muzyczny, który ma na swoim koncie dziesiątki singli i kilka albumów oraz Marcin Czubala – czołowy polski producent i performer. 

Podczas RESET NIGHT słuchacze będą mogli zobaczyć profesjonalne efekty audiowizualne. Nowy cykl imprez stawia na wysoką jakość wizualizacji i dźwięków.

Robert Babicz jest znany z wysokiej klasy producenckiej, staranności i niepowtarzalności. Łączy on elektronikę z innymi odcieniami muzyki klubowej (Acid, Ambient, Minimal Techno, House). Jego nowy album „The Owl and The Butterfly” ukaże się pod koniec czerwca. Na sobotniej imprezie muzyk zaprezentuje swój najnowszy materiał.

Z kolei Marcin Czubala wystąpił na trzech ostatnich edycjach AUDIORIVER. Ponadto odbył trasę po Stanach Zjednoczonych i Meksyku.  Artysta zajmuje również pierwsze miejsce w rankingu polskich wykonawców, przygotowanym przez portal Muno.  Natomiast Babicz ulokował się na czwartym miejscu w rankingu zagranicznych artystów.

*

Tekst ukazał się na portalu studenckim Ciąg Dalszy Nastąpi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s