Chciał skoczyć z mostu. Świadkowie mobilizowali go do popełnienia samobójstwa


Fot. Jacek 767/CC 3.0W sobotę na konstrukcję mostu Piłsudskiego w Toruniu wspiął się mężczyzna. W trakcie dwugodzinnych negocjacji ruch był wstrzymany. Ludzie, którzy stali w korkach, krzyczeli do niedoszłego samobójcy, żeby ze sobą skończył, bo im się spieszy.

Wczoraj około godziny 18 straż pożarna dostała zgłoszenie o mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo, na jedynej drogowej przeprawie przez Wisłę w Toruniu. Na miejscu policja wezwała negocjatora, całkowicie zablokowała przejazd przez most i częściowo wstrzymała ruch pieszych. Serwis gazeta.pl informował, że doszło do utrudnień oraz paraliżu komunikacyjnego.

Ludzie, którzy zostali zatrzymani na moście, krzyczeli do desperata przekleństwa i wyzwiska. Niektórzy wołali, żeby wreszcie skoczył, ponieważ wtedy będą mogli skorzystać z mostu. Świadek relacjonował, że niedoszły samobójca wyglądał jakby był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Po dwóch godzinach negocjacje z mężczyzną doszły do skutku. Został on zatrzymany przez policję.

*

Tekst został opublikowany na portalu www.wiadomosci24.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s